Ogłoszenia duszpasterskie IV tydzień grudnia 2018

1. Dziś święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami. Orkiestra z Białowoli.

2. Jutro zakończenie Roku Pańskiego 2018. Nabożeństwo Dziękczynno-Przebłagalne na Mszy o godz 17. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

3. We wtorek Nowy Rok Pański 2019, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Matki Odkupiciela, głównej Patronki naszej Diecezji.

4. wizyta duszpasterska; poniedziałek od godz 10 Rachodoszcze Wólka, środa od godz 13 Żyznów Dolny, piątek od g.9 Feliksówka od Żyznowa do remizy, sobota Feliksówka od remizy do Rachodoszcz. Proszę o przygotowanie stołu z krzyżem, świeczkę i Pismem św.

5. Za tydzien koncert kolęd w wykonaniu chóru Echo Roztocza na Mszy o godz 12.