Młodzież w parafi

W parafii Suchowola działa grupa ministrantów, którzy gromadzą się w każdą sobotę na swoich spotkaniach formacyjnych.

Na jesieni kilkakrotnie udawaliśmy się na wyjazdy rowerowe, przez które podziwialiśmy piękno  roztoczańskich wzgórz i lasów.

Od września rozpoczęło swoją działalność Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, które przygotowuje młodych do podejmowania życiowych decyzji.

Pomału organizowana jest grupa dziewcząt ze szkoły podstawowej, która  próbuje rozwinąć swoje talenty w śpiewie pieśni religijnej.

Parafia jest umuzykalniona, gdyż z niej wywodzi się trzech organistów, którzy uświetniają swoim śpiewem liturgię Kościoła w sąsiednich parafiach.

Od wielu już lat w parafii funkcjonuje kilka grup Różańcowych, które duchowo wspierają rozwój Kościoła.